CNP

کارخانه Nanfang Pump Industry Co,Ltd با علامت اختصاری CNP دارای 20 سال سابقه تولید پمپ های صنعتی و به ویژه پمپ های طبقاتی استیل بوده و با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا، رعایت استانداردهای بین المللی تولید و کنترل کیفیت، موفق به کسب" گواهی درجه یک چین در سال 2010 شده است.

 با تامین دامنه قابل توجهی از نیاز سیستمهای پر فشار در سطح جهانی، محصولات این کمپانی در حال حاضر10% از  سهـم کل مصرف بازار جهانی پمپ های طبقاتی استیل را در اختیار دارد.

ایجاد شبکه فروش و خدمات پس از فروش بین المللی و تامین دامنه قابل توجهی از نیاز سیستمهای پر فشار و کسب رضایت مشتریان، موجب قرار گرفتن این کمپانی در زمره معتبرترین تولید کنندگان این بازار در سطح بین المللی گردیده است.

با اعمال استانداردهای روز دنیا در بخش های مختلف طراحی و تولید و همچنین بهره گیری از مزیت های بالای تولید توسط کارخانه CNP، سبد های کالایی با تعاریف جدیدی از موازنه کیفیت و قیمت ارائه می شوند. لذا می توان با صرف هزینه های معقول تر و دستیابی مستقیم به محصولات با کیفیت، واسطه های غربی را از حلقه های میانی بازار حذف نمود. هم اکنون شرکت آوادیس با در دست داشتن سبد کالایی بسیار گسترده از محصولات کارخانه CNP ، توانایی پوشش دهی نیاز های مختلف صنعتی داخل و خارج از کشور را دارد.

شرکت تامین تاسیسات آوادیس تنها نماینده رسمی محصولات و قطعات سی ان پی چین در ایران با 18 ماه گارانتی و تعهد 10 سال تامین قطعات یدکی

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

دسترسی سریع

شرکت تامین تاسیسات آوادیس

Info@avadis-co.ir
41861 (021)