درباره ما

شرکت تامین تاسیسات آوادیس با بهره گیری از توان متخصصین باتجربه در صنعت سیستم های پمپ و انتقال سیالات، در زمینه ارائه و تامین سیستم های پمپاژ به عنوان نماینده رسمی و انحصاری کلیه محصولات کمپانی های Sea-Land (ایتالیا)، Tsurumi (ژاپن)، E-Tech (ایتالیا) و CNP (چین) در ایران فعالیت می نماید. سابقه همکاری، آشنایی و تجربه سال ها فعالیت با معتبرترین شرکت های داخلی و بین المللی سازنده سیستم های پمپاژ وهمچنین شناخت نیاز و بازار کشور موجب ارائه انواع خدمات گوناگون به ارگان ها، موسسات و شرکت های معظم کشور از سوی این شرکت شده است.مصرف کنندگان اقلام صنعتی با توجه به تخصصی بودن کالاهای مورد نیاز همواره نیازمند دریافت اطلاعات صحیح جهت تصمیم گیری در طراحی سیستم ها می باشند. لذا این مجموعه در نظر دارد تا با ارائه خدمات نظام مند، دغدغه مصرف کنندگان را در تامین کالای مناسب برطرف نماید.

این شرکت مفتخر است تا با هدف هم راستا نمودن نیازهای فنی، تامین بازار مصرفی صنعتی و خانگی و پوشش همه جانبه خدمات پس از فروش، اقدام به ارائه خدمات ذیل نماید:
- ارائه خدمات فنی مهندسی و طراحی در زمینه طراحی و انتخاب انواع سیستم های پمپاژ
- عرضه سیستم های پمپاژ با در نظر گرفتن استانداردهای کیفی لازم در کلیه صنایع (غذایی و آشامیدنی، فولاد، نفت و گاز، پتروشیمی و ...)
- عرضه محصولات با در نظر گرفتن موازنه کیفیت و قیمت و بهره گیری از مزیت های نسبی تولید کنندگان
- ارائه خدمات پس از فروش، تامین قطعات، تعمیرات و پشتیبانی محصولات و سیستم ها
- ارائه مطالب و آموزش های لازم جهت بهره گیری هر چه بهینه تر از محصولات


خط مشی شرکت آوادیس با اصل احترام به مشتریان به شش اصل کلی بنا نهاده شده است
:

آوادیس :

آ  : آرامش مصرف کننده

و  : وسعت سبد کالایی

ا : انعطاف در فروش
د  : دسترسی تمام وقت به کارشناسان شرکت
ی  : یکپارچگی با نمایندگان فروش

س: سرعت در خدمات پس از فروش

دسترسی سریع

Info@avadis-co.ir
41861 (021)